طراحی سایت، طراحی وب سایت، وب ارزان

اشتراک گذاریShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

طراحی سایت، طراحی انواع وب سایت، طراحی سایت ارزان قیمت، طراحی سایت ارزان از وب ارزان

در وب ارزان من با طراحی سایت شما در کمترین زمان ممکن کمک می کنم به خواسته های طراحی وب سایت شما که به وقوع به پیونده، این یعنی رعایت تمامی نکات مهم و کلیدی در طراحی وب.

وب ارزان با بکار بردن جدیدترین “CMS” و یکی از قوی ترین  “CMS”  های دنیا یعنی وردپرس در طراحی سایت شما این امکان را به شما گارانتی میدهد که وب سایت شما از بر اساس قوانین کلیدی و مهم سئو به راحتی در موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا شود و اگر هم این امکان برای شما باشد به وب سایت شما خواهیم کمک کرد از نظر سرویس های سئو ارزان و اینترنت مارکتینگ که بیشتر و بالاتر در گوگل دیده شوید.

استفاده از برنامه های استاندارد سی-ام-اس مانند وردپرس در اجرا و طراحی وب سایت هم اکنون در بسیاری از شرکت های دنیا در حال استفاده است که زمینه های مختلف تجاری فعالیت دارند مانند برخی از طراحی وب سایت و وبلاگ ها در پایین:

مشتری های طراحی سایت وردپرس

وب سایت های خبری: وبلاگ نیویورک تایمز، CNN، فوربس، رویترز،

500 شرکت برتر در آمریکا:  جنرال موتورز، یو پی اس، ای-بی “eBay” و سونی

وب سایت های تکنولوژی و فناوری: AllThingsD, GigaOm, TechCrunch, Samsung Digital Cameras & Camcorders

وبلاگ های مشهور دنیا: Boing Boing, BuzzMachine, Laughing Squid, Mashable

وردپرس همچنین از مشتریان VIP برخوردار است که هر کدام از سرویس ها بصورت اختصاصی طراحی و برنامه ریزی شده است.

وب ارزان با بکار بردن این برنامه در طراحی وب سایت به شما این امکان را میدهد که فروشی بیشتر و در اینترنت بهتر و راحت تر خدمات و محصولات خود را دهید. این را فراموش نکنید که یک وب سایت ضعیف و غیر استاندارد می تواند خسارات زیادی به شما و یا کسب و کار شما برساند. این یعنی وب سایت شما می تواند مانند دفتر و یا مغازه مجازی شما باشد و هیچکس جذب دفتری بی نظم و یا مغازه ای شلوغ نمی شود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که در طراحی سایت شما تمامی موارد مورد نیاز کامل باشد.

برخی مزایای طراحی سایت وب ارزان

من با ترکیبی از سادگی و زیبایی برای مشتریان و برنامه نویسی بسیار استاندارد و ایمن به شما کمک می کنم که در اینترنت راحت تر دیده شوید و در عین حال انعطاف پذیر باشید.

برخی از ویژگی های:طراحی وب سایت

سادگی: ساده بودن در دنیا شلوغ امروزی خیلی مهم هست و سرعت در بروز کردن اطلاعات و محتوای وب سایت.

قابلیت انعطاف پذیری: طراحی هر نوع سایت مانند: طراحی سایت های شرکتی، طراحی انواع وبلاگ، طراحی وب سایت های خدماتی، طراحی سایت تولیدی، طراحی وب سایت های شرکت و کارخانجات، سایت های خبری، طراحی وب سایت داینامیک، طراحی وب سایت های استاتیک و انواع طراحی سایت دیگر…

طراحی داینامیک: این یعنی شما به راحتی می توانید محتوای وب سایت خود را ایجاد کنید و با یک کلیک مطلب و یا صفحه مورد نظر را به روز رسانی و تغییر دهید.

استفاده از آخرین استاندارد ها طراحی سایت: با استفاده از برنامه وردپرس ما به شما این اطمینان را میدهم که تمامی برنامه نویسی و کدهای وب سایت شما بروز باشد.

بهینه سازی برای موتور های جستجو: یکی از نکات بسیار مهم و کلیدی وب سایت ها برای آسان دیده شدن در موتور های جستجو مانند گوگل اسن است که وب سایت شما SEO و یا سئو شده باشد.

چند زبانه: بله، وب سایت شما می تواند به دو زبان فارسی و انگلیسی باشد ولی من این را پیشنهاد نمی کنم و به این باور هستیم که هر زبان دامنه مشخص خودش را داشته باشد بهتر است.

در آخر

به شما این اطمینان را میدهم که از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد، من شما را در طراحی انواع وب سایت های شرکتی، سایت های شخصی، وبلاگ ها، وب سایت های دیگر خدمات طراحی سایت راهنمایی میکنم.

مراحل و چگونگی طراحی سایت در وب ارزان

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی وب سایت در وب ارزان کلیک کنید.

(طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی سایت استاتیک، طراحی وب سایت داینامیک و طراحی وب به زبان انگلیسی)

اشتراک گذاریShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0