چرا سئو و بهینه سازی سایت ؟

اشتراک گذاریShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

خدمات سئو (بهینه سازی وب سایت) در تهران، ایران

چرا از خدمات سئو من استفاده کنید؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد ولی بطور خیلی ساده و کوتاه: اگر وب سایت شما در موتور های جستجوگر مانند گوگل که تقریبا 70% جستجو ها در آن انجام می شود و پر بازدید ترین وب سایت در ایران است در صفحه اول قرار نداشته باشد کالا و سرویس شما کمتر مورد بازدید قرار میگیرد و این یعنی از دست دادن مشتری اینترنتی نسبت به رقبا در صفحه گوگل و فروش و سود کمتر کسب و کار شما را به دنبال خواهد داشت.

راه های متعددی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد، ولی شما بازدید کننده با بازده مالی و با کیفیت می خواهید که از این طریق از رقبا بالاتر خواهی بود، این مکان هست که بعضی دوستان قول بازدید بالا از وب سایت شما را میدهند ولی آیا این بازدیدها کارایه ای خواهد داشت؟ خیر سئو طبیعی “SEO Organic” باید بطور طبیعی در یک مدت زمان بین 4 تا 6 ماه به وب سایت شما کمک خواهد کرد در صفحه اول قرار بگیرید. علت ارزانی خدمات سئو ما کیفیت کار را پایین نخواهد آورد و شما مطمئن باشید من هیچ وقت به دور زدن در سئو نیستم چون هرگونه تخلف و بازدید کننده های غیر معمول به جریمه سنگین گوگل خواهد بود که این امکان وجود خواهد داشت که سایت شما بطور کامل از گوگل حذف شود.

بهینه سازی برای موتور جستجو

نکات مهم کلیدی: سئو یا بهینه سازی وب سایت یک کار “پروسه” طولانی مدت است همان قدر که شما دانه یا بذر خود را می کارید و بعد از مدتی با نگهداری و رعایت نکات لازم به محصول خود می رسید و یا به دلایلی از قبیل شرایط آب و هوا محصول از دست می رود! به همین دلیل در سئو هیچگونه گارانتی وجود ندارد. در حال حاضر روند کاری سئو به دلیل قوی تر شدن الگوریتم های گوگل بسیار سخت شده است و باید با دید کاملا جدیدی برخورد بشود که برداشت شما دراز مدت باشد و از بالا بودن در صفحه گوگل سود ببرید.

حرف آخر اینکه کلمه های کلیدی که رنک گرفتن در گوگل سخت باشد جدا جلوگیری فرمایید، این به این دلیل است که شما به وقت بیشتری نیاز خواهید داشت و توجه به کلمات

من می دانم شما با عشق، زحمت فراوان و علاقه خاصی کسب و کار خود را شروع کرده اید و می خواهید خدمات یا کالایی که برای فروش دارید برای مشتری واقعی قابل بازدید باشد من به شما در نهایت تلاش کمک خواهم کرد که وب سایتی بهینه سازی شده و آماده برای گوگل داشته باشید که در صفحه اول قرار بگیرید.

برنامه ریزی “استراتژی” سئو (بهینه سازی سایت)

از ابتدای کار من با شما صاف و مستقیم برنامه ریزی را بطور مشترک انجام خواهم داد و هیچگونه مخفی کاری در کار نخواهد بود، من به این اعتقاد دارم تمام استراتژی شفاف به شما گزارش شود، چون در این کار ارتباط من با شما از اهمیت بالایی بر خوردار بوده و هرگونه کم کاری و بی اعتمادی کار سئو را مشکل خواهد کرد. امیدوارم که شما این مطلب را درک کرده باشید و مشاوره با من از اولین ارکان برنامه ریزی سئو خواهد بود.

مراحل چگونگی انجام سئو بعد از مشاوره با من

مرحله اول

بهینه سازی “داخلی/درونی” صفحه های وب سایت:
 • طراحی یا داشتن وب سایتی بر اساس آخرین قوانین موتور جستجو گوگل برای سئو سایت
 • داشتن وب سایتی بر اساس اولیه اصول سئو
 • پیدا کردن کلمات کلیدی “KEYWORD” مرتبط با کسب و کار شما
 • سرعت مناسب بالا آمدن سایت
 • محتوا مناسب با کسب و کار شما
 • نوشتن مقاله های مربوط با کسب و کار شما

مرحله دوم

بهینه سازی “خارجی/بیرونی” وب سایت:
 • ثبت وب سایت شما در دایرکتوری های ایرانی و خارجی
 • ثبت لینک شما بصورت تخصصی در داخل وب سایت های مرتبط با کسب و کار شما
 • ایجاد پروفایل کسب و کار شما در شبکه هاب اجتماعی و دیگر وب سایت ها
 • بوک مارکینگ سایت شما در شبکه های اجتماعی
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • نوشتن مقاله و ثبت آنها
 • ارسال اخبار شرکت شما برای مطبوعات آنلاین
اشتراک گذاریShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0